Romanian RPG sa-mp Server

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Romanian RPG sa-mp Server

Romanian RPG sa-mp Server


    GTA.PRONION.RO by Hope - BIG UPDATE !

    avatar
    Hope.xDD


    Mesaje : 13
    Data de înscriere : 02/09/2013

    GTA.PRONION.RO by Hope - BIG UPDATE ! Empty GTA.PRONION.RO by Hope - BIG UPDATE !

    Mesaj  Hope.xDD Dum Oct 20, 2013 2:23 pm

    ######### PRONION: The GodFather Server [0.3x] - v0.5.9 by Hope #########
    ######### PRONION: The GodFather Server [0.3x] - v0.5.9 by Hope #########
    ######### PRONION: The GodFather Server [0.3x] - v0.5.9 by Hope #########

    CONNECT ^^ gta.pronion.ro:7777 @@@ CONNECT ^^ gta.pronion.ro:7777 @@@ CONNECT ^^ gta.pronion.ro:7777


    v0.5.9

    ArthuR a făcut UPDATE-uri noi , acestea fiind următoarele.

    - Acum la /news Reporterii vor primi câte 400 $.
    - /spy de acum va merge si din case.
    - Scoase Pickup-urile galbene si comenzile /enter si exit. Acum se va intra in casa biz, 24/7 etc. cu ajutorul tastelor Enter sau F !
    - Daca am scapat la ceva sa adaug coordonate de enter , exit, vreun 24/7 sau alta locatie unde era cu pickup, să mă anuntati.
    - /exit a mai ramas decat cand ramai fara fuel, la farmer si la masinile pt rentcar.
    - Adaugate texte 3D acolo unde trebuie sa intri intr-o locatie cu Enter sau F, gen city hall, lspd, 24/7, bsls si altele.
    - Acum la /sellhouse vei primi jumatate din banii de la buy, in curand o sa pun sa poti vinde casa decat dupa cateva zile dupa ce ai cumparat-o.
    - Rezolvate problemele de la /shop .
    - Adaugata comanda /cheater pentru a raporta codatii. de ex /cheater Cristy s0b,aim,joy . Report se va folosi doar pt probleme
    - Modificat un pic /needhelp, aparenta la Helperi, la fel si report pt admini.
    - Rezolvat bugul de la /healme de la spawn medics, curand o sa mai adaug inimi și prin LS , la spitale.


    ######### PRONION: The GodFather Server [0.3x] - v0.5.9 by Hope #########
    ######### PRONION: The GodFather Server [0.3x] - v0.5.9 by Hope #########
    ######### PRONION: The GodFather Server [0.3x] - v0.5.9 by Hope #########


      Data/ora curentă este: Vin Mar 29, 2024 12:56 am